בס"ד

המטוטלת שטלטלה את חיי

מטוטלת

כשהחלטתי להצטרף בפעם הראשונה לסדנת מטוטלת, חשבתי לעצמי, רחלי, את עומדת לעבור חוויה 'מעניינת'.

לא היה לי מושג שהחוויה תהיה לא רק 'מעניינת', אלא מטלטלת, מעצימה ופוקחת עיניים. כזו שתוביל אותי לשנות את חיי מקצה לקצה. לא שיערתי לעצמי שהמפגש עם המטוטלת יגלה בפניי את כוחות הריפוי שנמצאים ביקום. ובעיקר: לא יכולתי לדעת שגם בתוכי טמונים כוחות חזקים כל כך, ושאני צריכה, ממש חייבת, לצאת אל המסע שיוביל להגשמת הייעוד שלי כמטפלת.

כן, וכל זה בזכות המטוטלת.

למעשה, המטוטלת היא הכלי הטיפולי הראשון שלי, ומרגע שהתחלתי להשתמש בה, גיליתי שטמונות בי עוצמות ריפוי חזקות.

היום, בחלק מן הטיפולים שלי אני נעזרת, בהתאם לצורך, גם במטוטלת. היא מאפשרת לי להגיע אל מקור הבעיות מהעבר ומההווה, להיכנס אל דפוסי החשיבה של המטופל ולזהות מה מעכב אותו.

המטוטלת משמשת לי כמצפן בתוך ארגז הכלים שלי. היא עוזרת לי להתחבר למידע הדרוש לצורך הטיפול – ובהתאם לכך לאבחן, לטהר, לאזן ולשלוח ריפוי.

המטוטלת מסוגלת לספוג וגם לתעל אנרגיות אל הגוף או החוצה ממנו, לאזן את הצ'אקרות או לנקות פחדים – בהתאם לצורך שעולה בטיפול. בעזרת המטוטלת אני מקבלת משוב שעוזר לי לראות פיזית כיצד נשלחת אנרגיית הריפוי של הבורא.

למטוטלת אין כוח משל עצמה. כוחו של הבורא שנמצא בתוכנו הוא זה שמזיז את המטוטלת ומחולל ניסים. זו לא היא שמרפאת, אלא החיבור לאנרגיית הבריאה והחיבור לקב"ה.

הרבנים מאשרים שימוש במטוטלת לצרכי ריפוי, ולמען הסר ספק, אני לא משתמשת בה לניבוי וגילוי עתידות, אלא אך ורק לריפוי ושליחת אנרגיות חיוביות.

בכל טיפול אני נדהמת מחדש מהאנרגיה והעוצמה שיש במטוטלת. אם אתם זקוקים לניקוי פחד, לאיזון צ'אקרות או לריפוי, אשמח לטפל בכם באהבה ולהכיר לכם את הכלי הנפלא שמקל, מסייע ומרפא רבים כל כך.

המטוטלות שצולמו לאתר שלי יוצרו ע"י אמנון זך

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007469591815